2014 m. gegužės 16 d., penktadienis

Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos
Tikriausiai visus labai baugina persikraustymas iš vienos vietos į kitą. Neramu buvo ir man, kai su šeima nusprendėme kraustytis į erdvesnį namą miesto pakraštyje. Daug esame girdėję apie nemalonius nutikimus persikraustymo metu, kai prarandami arba sugadinami šeimai brangūs daiktai, todėl suprantama, kad ieškojome patikimos įmonės, galinčios saugiai ir per trumpą laiką pervežti viso mūsų senojo namo daiktus. Taigi, labiausiai neramino, kiek laiko užtruks persikraustymas, ar rasime patikimus žmones ir ar transportavimo metu nebus sugadintas  turtas, tačiau perkraustymo paslaugų tiekėjų profesionalumas pranoko visus lūkesčius.

Aišku, pirmiausia ieškojau skelbimo internete. Galima rasti įvairių įmonių, kurios siūlo savo paslaugas, o ir kainos labai panašios. Taigi, perkraustymo paslaugos mums buvo visai nežinomos, nieko nesakė ir įmonių pavadinimai, rasti internete. Teko pasikliauti netikėtai aptiktu gražiu atsiliepimu apie pasirinktą paslaugos tiekėją ir  beliko tikėtis, kad darbą atliks kokybiškai. Bet vien jau paskambinus į „Kraustomą“ buvo aišku, kad tenka bendrauti su atsakingais ir paslaugiais žmonėmis, kurie puikiai išmano savo darbą, geranoriškai klientams teikia visą reikiamą informaciją, konsultuoja, siūlo ir pataria.

Įmonės darbuotojai pasiūlė skirtingo dydžio transporto priemones, kurios talpina įvairių matmenų baldus, buitinę techniką ir kitus namų apyvokos daiktus. Taip pat paaiškino, kad netelpantys daiktai bus išardyti, o vėliau vėl sudėti taip, kaip buvo. Labai nustebino ne tik transporto pasiūla, bet ir galimybė klientui viską sutalpinti ir persivežti vienu metu, o tai vienas iš svarbiausių dalykų, siekiant sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Nemažiau nustebino ir aptarnaujančio personalo punktualumas bei operatyvumas. Vos suteikus informaciją apie daiktų kiekį ir matmenis, tuoj pat buvo pasiūlytas geriausias sprendimas ir susitarta dėl perkraustymo laiko. Darbuotojai atvyko sutartą dieną, apžiūrėjo, įvertino, pasirūpino pakavimo priemonėmis, apsauga dūžtantiems daiktams, viską patys supakavo, sukrovė ir saugiai nuvežė į naujus namus. Tiesa, kai kuriuos baldus vis dėlto teko išardyti, nes niekaip netilpo net ir į didžiausias transporto priemones, tačiau baldus vėl sustačius  nebuvo matyti jokių pažeidimų, viskas atrodė kaip prieš kraustymąsi.

Svarbu ir tai, kad įmonės darbuotojai ne tik pervežę viską iškrovė, išpakavo, sustatė, bet ir pasirūpino panaudotų pakavimo medžiagų išvežimu. Kadangi keitėme dalį buitinės technikos prietaisų, įmonės darbuotojai pasisiūlė išvežti seną ir nereikalingą, o taip pat utilizuoti kitus nereikalingus daiktus. Taigi namai buvo sutvarkyti ir paruošti gyventi per labai trumpą laiką.


Labai džiaugiuosi pasirinkta perkraustymo įmone, rekomenduoju visiems besiruošiantiems kraustytis ir abejojantiems, bijantiems dėl savo daiktų saugumo, taupantiems laiką, kraustymo paslaugos nėra brangios. Mūsų šeima persikraustymo net nepajuto ne tik dėl to, kad viskas įvyko labai operatyviai, greitai ir saugiai, bet ir todėl, kad po perkraustymo nereikėjo kibti tvarkyti namų, vargti sustatant viską į savo vietas, rūpintis šiukšlių išvežimu. Skaityti daugiau>>

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą