2013 m. lapkričio 12 d., antradienis

Išanalizuokime, kokia biuro įranga rinktis, tiksliau koki įrankį:
Sprendžiant kokį pirkti spausdintuvą, reikia nuspręsti, kiek bus spausdinama lapų?Jei daugiau nei 70 per dieną, verta pirkti vieną pigesnių lazerinių spausdintuvų. 
O turint omenyje elektros energijos suvartojimą, lazeriniai spausdintuvai energijos naudoja šiek tiek daugiau nei rašaliniai . Jei taupyti elektros energija rinkitės rašalinį spausdintuvą. Bet jei norite aukštesnės spausdinimo kokybės, ją gali pasiūlyti tik lazerinis spausdintuvas. Jei įrenginys bus naudojamas ne tik dokumentams spausdinti rinksitės multifunkcinį kopijavimo aparatą.
Pasitarkite su įmonėmis kurios aptarnauja biuro įranga. Prieš perkant lazerinį nespalvotą spausdintuvą reiktu pasidomėti kokie kasečių pildymo įkainiai, kiek kopijų galima atspausdinti pilnu toneriu/kasėte, ar reikia keisti tonerio/kasetės dalis pildant?
Jei norite kasetes pildyti, tai gali prieštarauti gamintojo garantijai, bet jei spausdintuvo kasetė/toneris kainuoja tiek pat, kiek jūsų spausdintuvas ir kasetės genda itin retai?
 Deja gamintojai neprekiauja pigiomis kasetėmis/toneriais, nes nemažą dalį pelno gamintojas uždirba iš parduodamų kasečių skaičiaus, jie nesuinteresuoti gaminti pigesnę produkciją, todėl pildymas daromas vis problematiškesnis. Jei kasetes/tonerius norite pildyti nebrangiai, siūlytume spausdintuvą įsigyti kuo senesnį ar net dėvėta, kuo senesnis tuo mažiau saugiklių. siulytumėm Samsung; Hewlett Packard (HP) gamintojus - kasetės patvarios, lengvai pildomos, galima pildyti daugybę kartų.
Norite įsigyti spalvotą lazerinį spausdintuvą, patarimas toks pat – Samsung, HP, prioritetai: nebrangios  kasetės/toneriai ir pildymo galimybė.
Rašalinių spausdintuvų kasetes/toneriai pildomi visų gamintojų,  siūlytumėm HP, Canon. Jei spalvotai spausdinsite nedaug, galima netgi turėti du spausdintuvus, nespalvotą lazerinį ir spalvota rašalinį.
 Ką daryti jei spausdintuvą turite, kasetė tuščia, bet nenorite pirkti naujos kasetes?
 Aišku garantijos sąlygas gamintojas aprašė ypač gąsdinančiai, atrodo kad bet kuris netinkamas veiksmas gali sukelti gedimą, o kasečių pildymas automatiškai sugadina aparatą. Bet kasečių pildymas ne biochemija, tad žvelkime paprasčiau :)
 kaip yra iš tikrųjų?

 pripildytos kasetės/toneriai puikiai atlieka savo funkcijas ir nesugadina spausdintuvo, didžiausioji gedimų dalis įvyksta dėl popieriaus (nors, gamintojas akcentuoja, kad prasto popieriaus rizika mažesnė, nei tonerių pyldymo). Įmonių siūlančiu pildyti tonerius/kasetes yra tikrai nemažai, bet atsižvelkite į tai, kad didelės ir žinomos įmonės aptarnauja taip pat dideles apimtis turinčias įmones, jos ne itin suinteresuotos į nenuolatinį klientą, todėl joms trūksta lankstumo. 
Visapusiška įrenginių priežiūra. Optimaliausia prekė. Tonerių pildymas, jų analogai.
skaityti pačiau>>

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą